Výsledky
I. Tour de Prune 2016

 Absolutní pořadí Vizovice 1.10. 2016, startujících - 45 
poř. soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie čas (min)
1 Vít Kutal Kajetanowicz - Baran VW Polo R WRC Monster Energy Team 4WD 15:01,7
2 Filip Bezděk Robert - Bedon Škoda Fabia R5 Red Bull 4WD +0:08,3
3 Josef Pekař Panizzi - Wüzenttal VW Polo R WRC Red Bull 4WD +0:09,7
4 Michal Holínek Holínek - Holínek Fiat Grande Punto S2000 ASport Rally Team 4WD +0:11,3
5 Karel Bajza Tänak - Mölder Subaru Impreza WRC Sheron Racing Team 4WD +0:31,7
6 Ondřej Dočkal Küzmič - Raúl MG Rover Metro 6R4 Doktor Racing Legend +0:40,7
7 Filip Kopecký Kopecký - Kopecký VW Polo R WRC Monster Energy Team 4WD/Junior +0:42,8
8 David Šintál Wiegand - Šintál Subaru Impreza WRC Monster Energy Team 4WD +0:43,4
9 David Kubeš Kubeš - Kubeš Subaru Impreza WRC ASport Rally Team 4WD +0:45,3
10 David Sedláček Grzyb - Mazur Škoda Fabia WRC Doktor Racing 4WD +0:57,2
11 Pavel Ondrašík Blahna - Schovánek Škoda Fabia S2000 ASport Rally Team 4WD +1:10,4
12 Jan Zbranek Vatanen - Richards Ford Escort RS 1800 MAKA E-motor Legend +1:17,2
13 Radek Hobza Andreucci - Farnocchia Lancia Delta HF Integrale Marlboro Dealer Racing Legend +1:42,3
14 Petr Bábek Ojeda - Barrabes Ford Fiesta RS WRC Čamlíkov RallySport Zlín 4WD +1:44,0
15 Radek Vymětalík Volta - Moliterni BMW M3 J-R Rally Team Legend +1:44,1
16 Dan Peťovský Peťovský - Úlehla Škoda Fabia Kit Car BSport Rally Team F2 +1:45,1
17 Tomáš Bílek ml. Bílek jun. - Bílek Subaru Impreza WRC TB Racing 4WD/Junior +1:51,6
18 Šimon Večerka Večerka - Večerka Fiat Grande Punto S2000 VEST 4WD/Junior +1:54,2
19 Petr Matulík Loix - Smeets Lancia Delta HF Integrale Belga Team Legend +2:03,2
20 Martina Pekařová Taylor - Cleo Peugeot 208 T16 Playboy Red Racing 4WD/Junior/Lady +2:05,0
21 Patrik Šimeček Sirmacis - Šimins Ford Escort WRC Viking Speed Racing 4WD/Junior +2:23,8
22 Bronislav Kořínek Arazim - Gál Toyota GT86 CS-R3 BSport Rally Team F2 +2:44,2
23 Petr Sekula Sekula - Ježová Honda Civic Type-R Seki Motorsport F2 +2:44,6
24 Jaroslav Slováček Prokop - Tománek Peugeot 207 S2000 Kresta Racing 4WD +2:45,4
25 Ivo Šimeček ml. Ingram - Edmondson Ford Escort RS 1800 Viking Speed Racing Legend +2:52,3
26 Matyáš Zbranek Biasion - Siviero Peugeot 306 Maxi MAKA E-motor F2 +2:54,7
27 Petr Šíma Solberg - Minor VW Polo R WRC M-Sport 4WD +3:15,2
28 Stanislav Malaník Malaník - Bačová Subaru Impreza WRC Bull Academy 4WD +3:15,9
29 Michaela Valentová Cook - Davis Fiat Grande Punto S2000 Playboy Red Racing 4WD/Junior/Lady +3:27,3
30 Tomáš Bílek Bílek - Bílek Ford RS200 TB Racing Legend +3:37,1
31 Ondřej Kysel Washio - Suzuki Subaru Impreza WRC Kamikaze Racing 4WD +3:41,5
32 Jana Fendrychová Stratieva - Nyírfás Škoda 130 LR PMJ Racing Legend/Lady +3:43,2
33 Martin Berger Droogmans - Joosten Lancia Delta S4 Belga Team Legend +4:15,1
34 Filip Sedláček Bergkvist - Sjöberg Lancia Delta HF Integrale Belga Team Legend/Junior +4:30,7
35 Martina Matulíková Karlsson - Walfridsson Suzuki SX4 WRC Playboy Red Racing 4WD/Junior/Lady +4:38,4
36 Matěj Sedláček Lappi - Ferm Ford Fiesta RS WRC Red Bull Junior 4WD/Junior +4:49,5
37 Petr Hanák Harrach - Wicha Audi Coupé Quattro Barum Team Legend +5:05,9
38 Lukáš Zámečník Basso - Dotta Peugeot 207 S2000 Red Bull 4WD +5:32,4
39 Michal Odstrčil Stohl - Müller Suzuki Swift S1600 Barum Team F2 +5:37,4
40 Jiří Podvala Podvala - Skřivánková Lancia Stratos HF J-R Rally Team Legend +6:13,6
41 Adam Sedláček Sedláček - Sedláček VW Golf GTi Sedláček Racing 4WD/Junior +7:39,5
42 Michaela Odstrčilová Steer - Hepperle Ford Fiesta RS WRC Barum Team Junior 4WD/Junior/Lady +8:56,1
43 Petr Podvala Pedro - Baldaccini Lancia 037 Rally Zvonek Rally Team Legend/Junior +10:15,8
44 Ladislav Schwáb L.Schwáb - Schwáb Peugeot 207 S2000 Schwáb Racing 4WD/Junior +10:27,4
45 Stanislav Schwáb S.Schwáb - Schwáb Subaru Impreza WRC Schwáb Racing 4WD +12:27,7
             

            

 Odstoupili
soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie důvod
     
       


  

 RZ, časy v RZ, výsledky, startovní listina  Vítězství v RZ
počet RZ   jezdec vyhraných RZ
5
kompletní časy a výsledky (html) Kajetanowicz (Vít Kutal) 4
kompletní časy a výsledky (pdf) Robert (Filip Bezděk) 1
startovní listina     


 Teamy
poř.  team
   
1  Monster Energy Team
2  Red Bull
3  ASport Rally Team
4  Doktor Racing
5  Sheron Racing Team
6  MAKA E-motor
7  Marlboro Dealer Racing
8  Čamlíkov RallySport Zlín