Výsledky
IV. Barrel Rally 2016

 Absolutní pořadí Slušovice 26.11. 2016, startujících - 48 
poř. soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie čas (min)
1 Vít Kutal Kajetanowicz - Baran VW Polo R WRC Monster Energy Team 4WD 11:03,5
2 Josef Pekař Panizzi - Wüzenttal VW Polo R WRC Red Bull 4WD +0:20,7
3 Filip Kopecký Kopecký - Kopecký VW Polo R WRC Monster Energy Team 4WD/Junior +0:33,6
4 Filip Bezděk Robert - Bedon Škoda Fabia R5 Red Bull 4WD +0:34,2
5 Michal Holínek Holínek - Holínek Fiat Grande Punto S2000 ASport Rally Team 4WD +0:38,9
6 Lukáš Zámečník Basso - Dotta Citroën DS3 WRC Red Bull 4WD +0:42,3
7 David Kubeš Kubeš - Kubeš Subaru Impreza WRC ASport Rally Team 4WD +0:44,5
8 Ondřej Dočkal Küzmič - Raúl MG Rover Metro 6R4 Doktor Racing Legend +0:57,8
9 David Šintál Wiegand - Šintál VW Polo R WRC Monster Energy Team 4WD +1:00,8
10 Jan Zbranek Vatanen - Richards Ford Escort RS 1800 MAKA E-motor Legend +1:11,3
11 David Sedláček Grzyb - Mazur Škoda Fabia WRC Doktor Racing 4WD +1:19,1
12 Pavel Ondrašík Blahna - Schovánek Škoda Fabia S2000 ASport Rally Team 4WD +1:34,5
13 Dan Peťovský Peťovský - Úlehla Škoda Fabia Kit Car BSport Rally Team F2 +1:40,1
14 Martina Pekařová Taylor - Cleo Peugeot 208 T16 Playboy Red Racing 4WD/Junior/Lady +1:52,5
15 Tomáš Bílek ml. Bílek jun. - Bílek Subaru Impreza WRC TB Racing 4WD/Junior +1:55,3
16 Matyáš Zbranek Biasion - Siviero Peugeot 306 Maxi MAKA E-motor F2 +1:56,5
17 Radek Hobza Andreucci - Farnocchia Lancia Delta HF Integrale Marlboro Dealer Racing Legend +1:57,6
18 Bronislav Kořínek Arazim - Gál Toyota GT86 CS-R3 BSport Rally Team F2 +2:21,1
19 Jaroslav Slováček Prokop - Tománek Peugeot 207 S2000 Kresta Racing 4WD +2:23,3
20 Bohdan Sedláček Trelles - Christie Citroën DS3 WRC Marlboro Dealer Racing 4WD +2:38,3
21 Radek Vymětalík Volta - Moliterni BMW M3 J-R Rally Team Legend +2:43,2
22 Šimon Večerka Večerka - Večerka Fiat Grande Punto S2000 VEST 4WD/Junior +2:54,8
23 Patrik Šimeček Sirmacis - Šimins Peugeot 306 Maxi Viking Speed Racing F2/Junior +3:18,5
24 Ondřej Kysel Washio - Suzuki Subaru Impreza WRC Kamikaze Racing 4WD +3:31,5
25 Petr Šíma Solberg - Minor VW Polo R WRC M-Sport 4WD +3:45,2
26 Martin Hanák Peták - Benešová Suzuki SX4 WRC Barum Team 4WD +3:45,3
27 Tomáš Bílek Bílek - Bílek Ford RS200 TB Racing Legend +3:47,3
28 Michaela Valentová Cook - Davis Fiat Grande Punto S2000 Playboy Red Racing 4WD/Junior/Lady +3:49,2
29 Petr Matulík Loix - Smeets Lancia Delta HF Integrale Belga Team Legend +3:52,2
30 Stanislav Malaník Malaník - Bačová Subaru Impreza WRC Bull Academy 4WD +3:52,9
31 Dominik Zapletal Zapletal - Zapletal Subaru Impreza WRX Zapa Racing 4WD/Junior +3:57,2
32 Jana Fendrychová Stratieva - Nyírfás Škoda 130 LR PMJ Racing Legend/Lady +4:07,4
33 Ivo Šimeček ml. Ingram - Edmondson Ford Escort RS 1800 Viking Speed Racing Legend +4:11,3
34 Martin Berger Droogmans - Joosten Lancia Delta S4 Belga Team Legend +4:35,4
35 Pavel Maštalíř Maštalíř - Zámečník Subaru Impreza WRC Red Bull Junior 4WD/Junior +5:11,9
36 Martina Matulíková Karlsson - Walfridsson Suzuki SX4 WRC Playboy Red Racing 4WD/Junior/Lady +5:30,8
37 Michal Odstrčil Stohl - Müller Škoda Felicia Kit Car Barum Team F2 +5:34,7
38 Matěj Sedláček Lappi - Ferm Ford Fiesta RS WRC Red Bull Junior 4WD/Junior +5:42,7
39 Ladislav Schwáb L.Schwáb - Schwáb Peugeot 207 S2000 Schwáb Racing 4WD/Junior +6:04,5
40 Petr Sekula Sekula - Ježová Honda Civic Type-R Seki Motorsport F2 +6:17,7
41 Martin Ondrašík Consani - Vilmot Ford Fiesta RS WRC PMJ Racing 4WD/Junior +6:48,5
42 Jiří Podvala Podvala - Skřivánková Lancia Stratos HF J-R Rally Team Legend +7:51,3
43 Michaela Sedláčková Bloom - Laila Citroën Xsara WRC Winx Rally Team 4WD/Junior/Lady +8:05,7
44 Matyáš Morbicer Morbicer - Morbicer Peugeot 207 S2000 Red Bull Junior 4WD/Junior +8:11,6
45 Michaela Odstrčilová Steer - Hepperle Suzuki Swift S1600 Barum Team Junior F2/Junior/Lady +8:39,9
46 Petr Hanák Harrach - Wicha Ford Escort RS 1800 Barum Team Legend +9:30,7
47 Ondřej Bětík Bětík jun. - Bětík Suzuki SX4 WRC MOVO Racing 4WD/Junior +9:45,5
48 Stanislav Schwáb S.Schwáb - Schwáb Subaru Impreza WRC Schwáb Racing 4WD +11:17,9
             

            

 Odstoupili
soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie důvod
     
       


  

 RZ, časy v RZ, výsledky, startovní listina  Vítězství v RZ
počet RZ   jezdec vyhraných RZ
6
kompletní časy a výsledky (html) Kajetanowicz (Vít Kutal) 5
kompletní časy a výsledky (pdf) Panizzi (Josef Pekař) 1
startovní listina     


 Teamy
poř.  team
   
1  Red Bull
2  Monster Energy Team
3  ASport Rally Team
4  Doktor Racing
5  MAKA E-motor
6  BSport Rally Team
7  Playboy Red Racing
8  TB Racing