Výsledky
III. Barrel Rally 2015

 Absolutní pořadí Slušovice 24.10. 2015, startujících - 32 
poř. soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie čas (min)
1 Filip Bezděk Robert - Bedon Audi TTS Rallye Red Bull 4WD 11:18,7
2 Michal Holínek Holínek - Holínek Hyundai i20 WRC ASport Rally Team 4WD +0:03,8
3 David Kubeš Kubeš - Kubeš Hyundai i20 WRC ASport Rally Team 4WD +0:05,2
4 Lukáš Zámečník Basso - Dotta Lancia Delta S4 Doktor Racing Legend +0:11,1
5 Filip Kopecký Kopecký - Kopecký Peugeot 208 T16 Doktor Racing 4WD/Junior +0:13,1
6 Jan Zbranek Vatanen - Richards Lancia Delta HF Integrale MAKA E-motor Legend +0:36,0
7 Ondřej Dočkal Küzmič - Raúl Škoda 130 RS Doktor Racing Legend +0:37,4
8 David Sedláček Grzyb - Mazur Škoda Fabia WRC Red Bull 4WD +0:38,0
9 Josef Pekař Panizzi - Panizzi Škoda Fabia S2000 Red Bull 4WD +0:42,0
10 Pavel Ondrašík Blahna - Schovánek Peugeot 306 Maxi PMJ Racing F2 +0:51,7
11 Matyáš Zbranek Biasion - Siviero Citroën Xsara Kit Car MAKA E-motor F2/Junior +0:52,5
12 Dan Peovský Peovský - Úlehla Hyundai i20 WRC ASport Rally Team 4WD +0:55,6
13 Vlastimil Handl V.Handl - Handl Mitsubishi Lancer Evo VI Hufnágl Motorsport Legend +1:17,2
14 Petr Bábek Ojeda - Barrabes Nissan 350 Z Bodlinare Čamlíkov RallySport Zlín F2 +1:31,4
15 Martina Pekařová Taylor - Cleo Škoda Fabia S2000 Playboy Red Racing 4WD/Junior/Lady +2:08,5
16 Radek Vymětalík Volta - Moliterni Lancia 037 Rally RV Racing Legend +2:56,3
17 Michaela Valentová Cook - Davis Fiat Punto JTD Playboy Red Racing F2/Junior/Lady +3:44,9
18 Patrik Šimeček D.Pattison - Whittaker Škoda Felicia Kit Car Viking Speed Racing F2/Junior +3:48,0
19 Ivo Šimeček Kangas - Hirvijärvi Ford Escort WRC Viking Speed Racing 4WD +4:24,4
20 Ivo Šimeček ml. Ingram - Moreau Subaru Impreza WRC Viking Speed Racing 4WD/Junior +4:53,0
21 Dominik Zapletal Zapletal - Zapletal Subaru Impreza WRX Zapa Racing 4WD/Junior +6:18,5
22 Matěj Sedláček Lappi - Ferm Ford Fiesta RS WRC Red Bull Junior 4WD/Junior +7:26,0
23 Jana Fendrychová Stratieva - Nyírfás Škoda Fabia S2000 PMJ Racing 4WD/Lady +7:50,1
24 Pavel Maštalíř Maštalíř - Zámečník Subaru Impreza WRC Red Bull Junior 4WD/Junior +7:51,1
25 Martin Ondrašík Consani - Vilmot Subaru Impreza WRC PMJ Racing 4WD/Junior +9:25,8
26 Martina Matulíková Karlsson - Hoggy Lancia Delta HF Integrale Belga Team Legend/Junior/Lady +9:31,8
27 Jiří Podvala Podvala - Skřivánková Fiat 131 Abarth JP Motorsport Legend +9:41,2
             

                                                                                                                         

 Odstoupili
  soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie důvod
x Martin Berger Droogmans - Joosten Lancia Delta S4 Belga Team Legend elektronika
x Petr Dušek Dušek - Dušek Lancia Delta HF Integrale Douša Rally Team Legend/Junior odstoupil
x Jan Suchánek Bouffier - Panseri MG Rover Metro 6R4 Jamaica Rally Team Legend odstoupil
x Michal Odstrčil Stohl - Müller Suzuki Swift S1600 Barum Team F2 odstoupil
x Michaela Odstrčilová Steer - Hepperle Suzuki SX4 WRC Barum Team Junior 4WD/Junior/Lady odstoupila


  

 RZ, časy v RZ, výsledky, startovní listina  Vítězství v RZ
počet RZ   jezdec vyhraných RZ
6
kompletní časy a výsledky (html) Kubeš (David Kubeš) 3
kompletní časy a výsledky (pdf) Robert (Filip Bezděk) 1
  startovní listina Holínek (Michal Holínek) 1
    Basso (Lukáš Zámečník) 1


 Teamy
poř.  team
   
1  Doktor Racing
2  ASport Rally Team
3  Red Bull
4  MAKA E-motor
5  PMJ Racing
6  Hufnágl Motorsport
7  Bodlinare Čamlíkov RallySport Zlín
8  Playboy Red Racing


Euro RC Winter Challenge