Výsledky
II. Barrel Rally 2014

 Absolutní pořadí Slušovice 8.11. 2014, startujících - 22 
poř. soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie čas (min)
1 Filip Bezděk Robert - Bedon Audi TTS 8J Rallye Red Bull 4WD 5:13,3
2 Filip Kopecký Kopecký - Kopecký Subaru Impreza WRC Doktor Racing 4WD/Junior +0:09,9
3 Josef Pekař Panizzi - Wüzenttal Ford Escort RS Cosworth Red Bull Legend +0:12,7
4 Michal Holínek Holínek - Holínek Hyundai i20 WRC ASport Rally Team 4WD +0:22,5
5 Petr Bábek Ojeda - Barrabes Subaru Impreza WRC Bodlinare Čamlíkov RallySport Zlín 4WD +0:33,0
6 Dan Peovský Peovský - Úlehla Hyundai i20 WRC ASport Rally Team 4WD +0:33,9
7 Petr Matulík Loix - Smeets Lancia Delta HF Integrale Marlboro Dealer Racing Legend +0:45,9
8 Matyáš Zbranek Biasion - Siviero Citroën Xsara WRC MAKA E-motor 4WD/Junior +0:48,1
9 Bohdan Sedláček Trelles - Christie Citroën Xsara WRC Marlboro Dealer Racing 4WD +0:50,0
10 Pavel Ondrašík Blahna - Schovánek BMW M3 RC Racing Vsetín Legend +1:05,3
11 Martina Pekařová Taylor - Cleo Subaru Impreza WRC Playboy Red Racing 4WD/Junior +1:20,6
12 Petr Šíma Solberg - Minor Ford Fiesta RS WRC Monster Energy Team 4WD +1:20,6
13 Michal Odstrčil Moosleitner - Lux Toyota Celica GT-Four Barum Team Legend +1:55,8
14 Olin Bětík Bětík - Tomečková VW Golf GTi MOVO Racing 4WD +1:56,7
15 Michaela Odstrčilová Steer - Hepperle Toyota Celica Turbo Barum Team Junior Legend/Junior +6:43,1
16 Ondřej Bětík Bětík jun. - Bětíková Suzuki SX4 WRC MOVO Racing 4WD/Junior +8:20,9
             

                                                                                                                         

 Odstoupili
  soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie důvod
x David Kubeš Kubeš - Kubeš Hyundai i20 WRC ASport Rally Team 4WD elektronika
x Jaroslav Kovařík Breen - Roberts Subaru Impreza WRC Racing Lukov 4WD elektronika
x Jiří Rosík Kruuda - Järveoja Ford Fiesta RS WRC Monster Energy Team 4WD/Junior neklasifikován
x David Šintál Wiegand - Christian Subaru Impreza WRC Rockstar Energy Team Junior 4WD/Junior neklasifikován
x Vít Kutal Kutal - Kutal Ford Fiesta RS WRC Monster Energy Team 4WD/Junior neklasifikován
x Ivo Žaludek Černý - Kohout Subaru Impreza WRC Rockstar Energy Team Junior 4WD/Junior neklasifikován


  

 RZ, časy v RZ, výsledky, startovní listina  Vítězství v RZ
počet RZ   jezdec vyhraných RZ
3
kompletní časy a výsledky (html) Kutal (Vít Kutal) 2
kompletní časy a výsledky (pdf) Kruuda (Jiří Rosík) 1
  startovní listina    


 Teamy
poř.  team
   
1  Red Bull
2  ASport Rally Team
3  Marlboro Dealer Racing
4  Doktor Racing
5  Bodlinare Čamlíkov RallySport Zlín
6  MAKA E-motor
7  RC Racing Vsetín
8  Playboy Red Racing


Euro RC Winter Challenge