Výsledky
I. Barrel Rally 2013

 Absolutní pořadí Slušovice 9. 11. 2013, startujících - 24 
poř. soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie čas (min)
1 Vít Kutal Kutal - Kutal Ford Fiesta RS WRC Monster Energy Team 4WD/Junior 8:03,1
2 Filip Bezděk Robert - Bedon Fiat Grande Punto S2000 Red Bull 4WD +0:02,4
3 Ondřej Dočkal Küzmič - Raúl Lancia Delta HF Integrale Doktor Racing Historic +0:27,6
4 Josef Pekař Panizzi - Panizzi Ford Escort RS Cosworth Red Bull Historic +0:42,5
5 Radek Hobza Andreucci - Farnocchia Lancia Delta HF Integrale Marlboro Dealer Racing Historic +0:44,9
6 Vlastimil Handl Handl - Handl Ford Focus WRC Hufnágl Motorsport 4WD +0:52,2
7 Matyáš Zbranek Biasion - Siviero Citroën Xsara WRC MAKA Motor Co. 4WD/Junior +1:03,4
8 Filip Kopecký Kopecký - Kopecký Subaru Impreza WRC FI-PA Rally Team 4WD/Junior +1:08,2
9 Petr Šíma Solberg - Minor Ford Fiesta RS WRC Monster Energy Team 4WD +1:18,6
10 Jakub Řezanina Řezanina - Řezanina Lancia Delta HF Integrale RC Racing Vsetín Historic +1:30,7
11 Bohdan Sedláček Trelles - Christie Citroën Xsara WRC Marlboro Dealer Racing 4WD +1:34,5
12 Marián Dalajka Dalajka - Kadlečík Ford Focus WRC Rockstar Energy Team Junior 4WD/Junior +1:47,1
13 Dan Peovský Peovský - Úlehla Subaru Impreza WRC A-Sport Rally Team 4WD +2:13,0
14 Petr Matulík Loix - Smeets Lancia Delta HF Integrale Marlboro Dealer Racing Historic +2:16,9
15 David Kubeš Kubeš - Kubeš Fiat 131 Abarth A-Sport Rally Team Historic +2:18,9
16 Jan Suchánek Bouffier - Panseri Ford Escort RS Cosworth Jamaica Rally Team Historic +2:34,6
17 Stanislav Dalajka Ogryzek - Dalajka Peugeot 106 Maxi Rockstar Energy Team F2/Junior +2:43,5
18 Michal Odstrčil Stohl - Müller Lancia Delta HF Integrale Barum Team Historic +2:54,0
19 Jan Matyáš Haugland - Vegel Opel Vectra 4x4 Hufnágl Motorsport 4WD +3:01,1
20 Jan Zbranek Vatanen - Richards Citroën Xsara WRC MAKA Motor Co. 4WD +3:19,1
21 Marek Šiška Al-Qassimi -Martin Suzuki SX4 WRC Rockstar Energy Team Junior 4WD/Junior +3:49,3
22 Robin Šiška Al-Kuwari - Duffy Subaru Impreza WRC Rockstar Energy Team 4WD/Junior +4:21,4
23 Martina Pekařová Taylor - Cleo Subaru Impreza WRC Red Bull Junior 4WD/Junior +8:55,6
24 Milan Kadlečík Kadlečík - Kresta Subaru Impreza WRC Rockstar Energy Team Junior 4WD/Junior +9:51,6
             

                                                                                                                         

 Odstoupili
  soutěžící jezdec - spolujezdec stát vůz team kategorie důvod


  

 RZ  Vítězství v RZ
počet RZ   jezdec vyhraných RZ
5
kompletní výsledky a časy v RZ (html) Kutal (Vít Kutal) 4
kompletní výsledky a časy v RZ (pdf) Robert (Filip Bezděk) 1
       


 Teamy
poř.  team
   
1  Red Bull
2  Monster Energy Team
3  Marlboro Dealer Racing
4  Doktor Racing
5  Hufnágl Motorsport
6  MAKA Motor Co.
7  FI-PA Rally Team
8  RC Racing Vsetín